سیاست حریم خصوصی

مجموعه آکادمی آقای رنگ مو با احترام و تاکیدی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از امکانات وب سایت آکادمی آقای رنگ مو اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدمات بهتر و مناسبتری را به کاربران خود ارائه دهد. به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به کاربران، شماره تلفن، و ایمیل مورد نیاز است، و از آنجا که کلیه فعالیتهای مجموعه آکادمی آقای رنگ مو مبتنی بر تجارت الکترونیک صورت می گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی همچون نام و نام خانودگی و شماره تلفن و ایمیل که مورد تایید دانشجو است لازم و ضروری است، و تنها منبع مکاتبات ما و مشتریان از طریق آن صورت می گیرد.

بنابراین درج اطلاعات درخواستی از طرف ما توسط دانشجو، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مجموعه آقای رنگ مو جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از دانشجو، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مجموعه آکادمی آقای رنگ مو به منظور بهبود خدمات خود به مشتریان عزیز و برای اطلاع رسانی دقیق از سامانه پیامکی استفاده می کند. به همین منظور توجه داشته باشید که 500012702548518 شماره‌هایی است که مجموعه آقای رنگ مو از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه مجموعه آکادمی آقای رنگ مو را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. همچنین ممکن است مجموعه آکادمی آقای رنگ مو از طریق شماره 500012702548518 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مجموعه آقای رنگ مو، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام آقای رنگ مو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.

آکادمی آقای رنگ مو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آکادمی آقای رنگ مو می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت آقای رنگ مو، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به آقای رنگ مو اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه آکادمی آقای رنگ مو را از خود سلب می‌کند. آقای رنگ مو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای آکادمی آقای رنگ مو وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که آکادمی آقای رنگ مو همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آقای رنگ مو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و آقای رنگ مو حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های آکادمی آقای رنگ مو ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

 آکادمی آقای رنگ مو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید

تلفن تماس : 09361124000

فروشگاه مرکزی مجموعه آقای رنگ مو : تهران، شهرک اندیشه، فاز یک، نبش شقایق یکم