پلی میان آموزش و بازار کار

مجموعه آقای رنگ مو یک مجموعه فوق تخصصی در حیطه ترکیب رنگ مو و محصولات مرتبط با مو می باشد و 12 سال است که در این حوزه فعالیت مداوم دارد. تخصص اصلی این مجموعه ترکیب فوق تخصصی رنگ مو می باشد که بواسطه آزمون و خطاهای پیشین، به روز کردن اطلاعات، شرکت در دوره های بین المللی تخصص خود را کسب کرده است. در آکادمی آقای رنگ مو خبری از آموزش تکنینک ها نیست اما هر آنچه که شما برای ترکیب 2 یا چند رنگ به آن نیاز داشته باشید به شما آموزش داده خواهد شد. اطلاعاتی که در آکادمی آقای رنگ مو در اختیار شما قرار داده می شود شامل:

⇐ اطلاعات کارآمد و مفید درباره رنگ ها:

⇐ مانند شناخت رنگ های اصلی و فرعی

⇐ شناخت کاتالوگ ها

⇐ کاتالوگ خوانی

⇐ شناخت محصولات مورد نیاز برای رسیدن به رنگ مطلوب تر مانند دکوکرم ها، دکلره ها، اکسیدان ها و ….

مشاوره با میثم اسماعیلی

شما می توانید با پر کردن فرم مشاوره سوالات خودتون را با آقای اسماعیلی مطرح کنید و از راهنمایی های ایشان استفاده کنید.

یکی از مهم ترین نکاتی که در آکادمی آقای رنگ مو شما فرا می گیرید کاتالوگ خوانی است چرا که اعداد بکار رفته شده در شماره رنگ ها همه خود گویای دنیای جذاب رنگ موها است که شما با شناخت درست این شماره ها می توانید خود را برای رسیدن به رنگ ایده آل یاری کنید.

استفاده از هر یک از محصولاتی که برای ترکیب با رنگ ها وجود دارد دارای قاعده و چهارچوب خاصی است که شما با گذراندن دوره های مجموعه ما می توانید در دنیای جذاب رنگ کوها قدم گذاشته و ترکیب رنگ اصولی را فرا بگیرید.

لازم به ذکر است هر آنچه که شما برای شروع کار حرفه ای ترکیب رنگ مو نیاز دارید در آکادمی آقای رنگ مو فرا خواهید گرفت و مستقیما وارد بازار کار خواهید شد.